Чорнобиль -без права на забуття!

27.04.2026

До Дня пам'яті "Чорнобильської трагедії" у закладі були проведенні тематичні заняття для дітей різного віку.  Основна мета таких занять - це привернути увагу до поняття "екології" та бережливого ставлення до природи, розповісти про героїзм пожежників (як рятівників) та пам'яті про трагедію через прості символи, таких як  лелека, квітка,свічка.

Share
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати