Чорнобиль -без права на забуття!
27.04.2026
До Дня пам'яті "Чорнобильської трагедії" у закладі були проведенні тематичні заняття для дітей різного віку. Основна мета таких занять - це привернути увагу до поняття "екології" та бережливого ставлення до природи, розповісти про героїзм пожежників (як рятівників) та пам'яті про трагедію через прості символи, таких як лелека, квітка,свічка.

